LenteCheese, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. LenteCheese’ya ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece LenteCheese bünyesinde kullanılmaktadır. LenteCheese üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

LenteCheese, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde www.lentecheese.com adresli site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla LenteCheese iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşılması zorunlu olan durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

LenteCheese tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden “Hesabım” bölümünde “Üyelik Bilgileri Güncelleme” alanında “Reklam ve duyuru e- postalarını almak istiyorum” seçeneğini boş bırakarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Mevzuat çerçevesinde müşterilerin verilerinin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgi talep etmek, varsa yanlış verilerin düzeltilmesini istemek, elde edilmiş verilerin silinmesini veya yok edilmesini istemek, işlemeye itiraz etmek ve varsa uğradığı zararın giderilmesini talep etmek hakları bulunmaktadır. LenteCheese, müşterinin verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde verileri sileceğini, yok edeceğini veya anonim hale getireceğini beyan eder. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde LenteCheese veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin LenteCheese arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

LenteCheese’ya dilediğiniz an (0 242 341 22 44) nolu müşteri hizmetleri telefon numarasından ve info@lentecheese.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ünvanı: BHR SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TURİZM CANLI HAYVAN TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adresi: Altınova Sinan Mah. Şelale Cad. Şen Sok. No:25 Kepez / ANTALYA TÜRKİYE

Telefon: 0 242 341 22 44

E-posta : info@ lentecheese.com