Merhaba

AntBahar Grup, 1940 yılından bu yana mutfağında sağlıkla birlikte lezzeti arayan tüketiciler için üretim yapıyor. Türkiye’nin Gurme peynir markası olmaya aday Lente Cheese Akdeniz’in incisi olan Antalya’da üretim yapmakta.

Lente Cheese, kalıcı başarının Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetiminin bir model çerçevesinde etkin bir şekilde uygulanması ile gerçekleşeceği inancındadır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ile sürekli iyileştirme prensibi, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara BRC Food standartlarına uygun hijyenik ortamlarda ürün üretmektedir. Dünya trendlerini yakından takip ederek, en sağlıklı ürünleri, en sevilen lezzetleri, en son teknolojiyi kullanan çağdaş üretim tesislerinde güvenilir koşullarda üretim yapmaktadır. Ürünün hijyen standartlarına uygun ambalajlarla, tüm yaşam süresi boyunca ekonomik ve çevreye duyarlı olması temel ilkelerimiz arasındadır.

Bugün Lente Cheese özellikle ithal menşeli Gurme peynirleri yerel olarak üretimi ile ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Lente, tabiatın kaynaklarından beslendiğinin bilinci ile bir aile olarak çıktığı bu yolda; büyüyerek devam etmektedir.

” En önemli sermayemiz, kalitemiz; daima “en iyi” olmak ise vazgeçilmez hedefimizdir.”

Kuruluşumuz

 • Müşteri odaklı yaklaşımı,
 • Sürekli iyileştirme prensibiyle,
 • Ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve ilgili standartlara, BRC Food
  standartlarına uygun hijyenik ortamlarda sağlıklı ürün üreten,
 • Personel eğitim ve gelişimini destekleyen,
 • Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetimi ve sistemlerinin iyileştirilmesini ve
  sürekliliğini amaçlayan,
 • Üretimin her aşamasında Gıda Güveliğine ve Kaliteye önem veren, tüketici
  sağlığını her şeyin üzerine tutan,
 • Çevreye duyarlı ve saygılı, anlayışla üretim yapmayı ilke edinmiştir.